Reklama:
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HOBBY!
09-01-2014, 10:36 PM
Post: #1
HOBBY!
jakie macie hobby, moi drodzy? pochwalcie się Smile może kogoś zainspirujecie ;P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2014, 07:03 PM
Post: #2
RE: HOBBY!
nie wiem na ile to się może okazać inspirujące, ale najbardziej na świecie lubię czytać Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2014, 07:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2014 07:14 PM przez Zileran.)
Post: #3
RE: HOBBY!
ja tam jestem zapalonym graczem rpg, w postaci takich małych figurek. Mamy swoje różne mapy, figurki, specjalne kostki i rywalizujemy między sobą Smile

Potraktuj mnie jako trudną zagadkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2014, 07:59 PM
Post: #4
RE: HOBBY!
moja koleżanka z gimnazjum była tym całkowicie pochłonięta Wink pisała też różne opowiadania, nie wiem czy na podstawie tych gier czy one miały być do nich wprowadzeniem; ja co prawda nigdy nie próbowałam rpg, ale z opowieści znajomej wnioskuję, że raczej by mi się to nie spodobało ;P
a moje hobby to chodzenie po górach i pływanie kajakiem,

Czasem trzeba podejmować decyzje na TAK mimo, że myślimy na NIE.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2014, 08:04 PM
Post: #5
RE: HOBBY!
ja zawsze chciałem zagrać w taką grę Smile każdy ma bzika na punkcie jakiejś rzeczy, ja bardzo dużo biegam, chodzę po różnych amatorskich maratonach
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2014, 08:43 PM
Post: #6
RE: HOBBY!
chodzisz czy biegasz? Big Grin
ja nie mam żadnych sportowych zainteresowań, wolę spokojne i stacjonarne hobby - szydełkowanie, robienie na drutach i samodzielną produkcję biżuterii
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2014, 09:24 PM
Post: #7
RE: HOBBY!
ooo... to może pochwalisz się swoimi drobiazgami Smile Może nawet bym coś zamówił dla swojej dziewczyny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości