Warszawskie forum ogólnotematyczne
HOBBY! - Wersja do druku

+- Warszawskie forum ogólnotematyczne (http://dyskusyjne.warszawa.pl)
+-- Dział: Forum dyskusyjne (/forum-3.html)
+--- Dział: Po godzinach (/forum-9.html)
+--- Wątek: HOBBY! (/thread-18.html)



HOBBY! - Vladira - 09-01-2014 10:36 PM

jakie macie hobby, moi drodzy? pochwalcie się Smile może kogoś zainspirujecie ;P


RE: HOBBY! - Edyta - 09-02-2014 07:03 PM

nie wiem na ile to się może okazać inspirujące, ale najbardziej na świecie lubię czytać Wink


RE: HOBBY! - Zileran - 09-02-2014 07:13 PM

ja tam jestem zapalonym graczem rpg, w postaci takich małych figurek. Mamy swoje różne mapy, figurki, specjalne kostki i rywalizujemy między sobą Smile


RE: HOBBY! - Seju - 09-02-2014 07:59 PM

moja koleżanka z gimnazjum była tym całkowicie pochłonięta Wink pisała też różne opowiadania, nie wiem czy na podstawie tych gier czy one miały być do nich wprowadzeniem; ja co prawda nigdy nie próbowałam rpg, ale z opowieści znajomej wnioskuję, że raczej by mi się to nie spodobało ;P
a moje hobby to chodzenie po górach i pływanie kajakiem,


RE: HOBBY! - Skarne - 09-02-2014 08:04 PM

ja zawsze chciałem zagrać w taką grę Smile każdy ma bzika na punkcie jakiejś rzeczy, ja bardzo dużo biegam, chodzę po różnych amatorskich maratonach


RE: HOBBY! - Renka - 09-02-2014 08:43 PM

chodzisz czy biegasz? Big Grin
ja nie mam żadnych sportowych zainteresowań, wolę spokojne i stacjonarne hobby - szydełkowanie, robienie na drutach i samodzielną produkcję biżuterii


RE: HOBBY! - Quin - 09-02-2014 09:24 PM

ooo... to może pochwalisz się swoimi drobiazgami Smile Może nawet bym coś zamówił dla swojej dziewczyny