Warszawskie forum ogólnotematyczne
jak ogarnąć panieński??!?? - Wersja do druku

+- Warszawskie forum ogólnotematyczne (http://dyskusyjne.warszawa.pl)
+-- Dział: Forum dyskusyjne (/forum-3.html)
+--- Dział: Po godzinach (/forum-9.html)
+--- Wątek: jak ogarnąć panieński??!?? (/thread-36.html)



jak ogarnąć panieński??!?? - Vladira - 02-15-2016 07:32 AM

Inicjuję taki wątek, gdyż potrzebuję waszego wsparcia, głównie – przepraszam, faceci – pań. Z jakiego powodu tak, już wyjaśniam. A więc: moja kuzynka żeni się, a ja mam na celu zorganizować jej zabawę panieńską. Jednakowoż mam zaledwie 19 lat, nie bardzo wiem, jak sobie z tym poradzić. Brak mi pomysłu, wsparcia przyjaciółek również, niestety. Liczę na forumową pomocną dłoń, inaczej czarno to widzę. Naprawdę moja nadzieja w was. Serdecznie pozdrawiam.[/u]


RE: jak ogarnąć panieński??!?? - Edyta - 02-15-2016 07:32 AM

Kurcze, wnioskuję, iż to będzie bardzo bogaty temat Big Grin. Zabawa panieńska to temat rzeka, angażuje wiele kobiet bez reszty. Jak najskuteczniej ci pomóc? Zastanawiam się, co jest najistotniejsze podczas robienia takiej imprezy. Możliwe, że liczba spodziewanych osób? Możliwe, iż to od tego zależy całość: budżet oraz miejsce, w jakim organizujemy zabawę? Koniec końców zawsze rozchodzi się o kasę, hihi Smile


RE: jak ogarnąć panieński??!?? - Seju - 02-15-2016 07:34 AM

uwielbiam takie tematy, są typowo babskie, a to lubię! zatem częściowo osoba nade mną słusznie rozumuje, lokal to bardzo ważna kwestia, jeżeli nawet nie najważniejsza. od niej zależy niemalże wszystko! ostatnio niezwykle popularne jest organizowanie tego rodzaju wydarzeń w niebanalnych lokalizacjach, jak dla przykładu hotel wellness. na dziewczyny które biorą udział w imprezie poza doskonałym odpoczynkiem czeka mnóstwo ekstra atrakcji; opłaca się zaszaleć, ”zmarnować trochę kasy i uczynić ten wieczór niezapomnianym


RE: jak ogarnąć panieński??!?? - Renka - 02-15-2016 07:34 AM

hmm a ja to nie mogę się na to zgodzić – uważam, że wieczór panieński winna odbywać się w rodowym domu panny młodej, w inny sposób kompletnie tego nie widzę


RE: jak ogarnąć panieński??!?? - Randa - 02-15-2016 07:35 AM

A zatem jak kto woli. Bywam na zabawach panieńskich organizowanych i w mieszkaniach własnych, jak również w lokalach i hotelach. Nie ma reguły – im więcej pieniędzy, tym zabawa lepsza; to zależy od ekipy, miejsce gra poślednią rolę, niemniej fajniej zabawić się w pięknym wnętrzu aniżeli w nieatrakcyjnym mieszkaniu; podczas tej zabawy nie można zapomnieć, że to przyszła mężatka jest największą gwiazdą, to bardzo istotne