Warszawskie forum ogólnotematyczne
Afera z roznegliżowanymi zdjęciami gwiazd hollywood - Wersja do druku

+- Warszawskie forum ogólnotematyczne (http://dyskusyjne.warszawa.pl)
+-- Dział: Forum dyskusyjne (/forum-3.html)
+--- Dział: Internet (/forum-7.html)
+--- Wątek: Afera z roznegliżowanymi zdjęciami gwiazd hollywood (/thread-26.html)



Afera z roznegliżowanymi zdjęciami gwiazd hollywood - Ogolin - 09-02-2014 05:55 PM

Widzieliście już te gołe zdjęcia, które wyciekły bodajże od apple? No to teraz ludzie sobie uświadomią, że nie należy ufać urządzeniom technologicznym, może coś zmądrzeją.


RE: Afera z roznegliżowanymi zdjęciami gwiazd hollywood - Edyta - 09-02-2014 06:33 PM

nie widziałam, ale słyszałam o całej akcji; głupio, że wyciekły, to przecież naruszenie prywatności itd, ale serio nie rozumiem, po co ludzie robią sobie takie zdjęcia i potem jeszcze je przechowują? ma to jakiś sens? przecież robią je chyba z założenia żeby je komuś pokazać, nie? bo po co samemu take zdjęcia mieć; a potem się oburzają jak ktoś je zobaczy


RE: Afera z roznegliżowanymi zdjęciami gwiazd hollywood - Ogolin - 09-02-2014 06:41 PM

dla mnie też jest ciekawe, po co komu swoje nagie fotki xD


RE: Afera z roznegliżowanymi zdjęciami gwiazd hollywood - Seju - 09-02-2014 07:50 PM

i w ogóle czytałam że tylko Jennifer Lawrence przyznała, że to są jej autentyczne zdjęcia (nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że jako jedna miałą "normalne" zdjęcia, a nie rozbierane), a reszta twiedzi, że to fotomontaż ;P


RE: Afera z roznegliżowanymi zdjęciami gwiazd hollywood - Zileran - 09-02-2014 07:56 PM

ona miała chyba najwięcej rozbieranych zdjęć. Czy to fotomontaż, czy nie, to i tak afera jest. Bo ten system ochrony gdzie oni to mieli, był dziurawy.


RE: Afera z roznegliżowanymi zdjęciami gwiazd hollywood - Skarne - 09-02-2014 08:16 PM

może ten osobnik specjalnie opublikował te zdjęcia aby przestrzec ludzi


RE: Afera z roznegliżowanymi zdjęciami gwiazd hollywood - Renka - 09-02-2014 08:38 PM

no popatrzcie, aż musiałam sobie przeszukać neta, bo nic a nic nie słyszałam o tej aferze!


RE: Afera z roznegliżowanymi zdjęciami gwiazd hollywood - Randa - 09-02-2014 09:41 PM

no to ciekawe, przecież na każdym portalu o tym trąbią ;D