Warszawskie forum ogólnotematyczne
rekalmy w przerwach filmów.. - Wersja do druku

+- Warszawskie forum ogólnotematyczne (http://dyskusyjne.warszawa.pl)
+-- Dział: Forum dyskusyjne (/forum-3.html)
+--- Dział: Kultura (/forum-10.html)
+--- Wątek: rekalmy w przerwach filmów.. (/thread-24.html)



rekalmy w przerwach filmów.. - Vladira - 09-01-2014 10:42 PM

nie wiem jak was, ale mnie strasznie wkurzają bardzo częśte reklamy podczas emisji filmów;. przoduje w tym polsat, który potrafi przerwać film w połowie zdania bohatera ;/


RE: rekalmy w przerwach filmów.. - admin - 09-02-2014 05:45 PM

hehe, no niestety polsat to chyba najbardziej komercyjna stacja, potrafili nawet zablokowac mistrzostwa w siatkowce


RE: rekalmy w przerwach filmów.. - Ogolin - 09-02-2014 05:52 PM

przecież każdy musi zarabiać, taki jest charakter telewizji, że ludzie pracujący tam, też muszą zarabiać. Nikt nie będzie pracował za darmo


RE: rekalmy w przerwach filmów.. - Edyta - 09-02-2014 07:13 PM

ja wszystko rozumiem, naprawdę, ale niech robią te reklamy w jakichś sensownych momentach, np. po końcu danej sceny a nie w jej kluczowym momencie, tak,zżeby to miało i ręce i nogi, naprawdę


RE: rekalmy w przerwach filmów.. - Zileran - 09-02-2014 07:25 PM

to już przeradza się w spam, no ale jak by nie było tych reklam, to by z ich stacjami stało się to, co z tvp. Oni ostatnio mieli duże cięcia i nie wiem, czy ich sytuacja uległa poprawie


RE: rekalmy w przerwach filmów.. - Seju - 09-02-2014 08:20 PM

no mieli cięcia, ale oszczędności poszły na jakość programów, pensje mają dalej tak samo wysokie albo i jeszcze większe ;/ a w tv jeszcze bardziej nie ma co oglądać


RE: rekalmy w przerwach filmów.. - Skarne - 09-02-2014 08:34 PM

no to zła wiadomość, myślałem, że ludzie również polecieli ze stacji, a więc nadal publiczne pieniądze są przejadane


RE: rekalmy w przerwach filmów.. - Renka - 09-02-2014 08:51 PM

no oczywiście, a ludziom się wmawia, że ta kasa idzie na "programy z misją", takie jak na przykład Gwiazdy tańczą na lodzie ;/


RE: rekalmy w przerwach filmów.. - Quin - 09-02-2014 09:21 PM

hahaha normalnie program z wizją, uhuhu